Biz Iptv4k

7+ al Benzersiz Düzenler

Hazırlıklar tamam… Vatandaşlar akın etti

Efsane Iptv Satın Al | Kesintisiz Iptv Server > iptv satın alma > Hazırlıklar tamam… Vatandaşlar akın etti
15Tem, 2019
0

Hazırlıklar tamam… Vatandaşlar akın etti

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Buluşması" için vatandaşlar, Atatürk Havalimanı'na geliyor.
Hazırlıklar tamam... Vatandaşlar akın etti

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla organize edilen etkinliğe katılmak isteyen vatandaşlar, ellerinde Türk bayraklarıyla arama noktalarından geçerek Devlet Konukevi önünde yer alan apron bölgesinde toplanıyor.

Tören alanına gelmeye çalışan vatandaşlar, metro ve güvenlik kontrol noktaları önünde yoğunluk oluştururken, polis ekipleri çevrede geniş güvenlik önlemi alıyor.

DEV BİR PLATFORM KURULDU

Çok sayıda yerli ve yabancı basın mensubunun da takip ettiği tören için apron alanında dev bir platform kuruldu. Platformun 3 ayrı yerine konulan dev ekranlardan tören alanının değişik bölgelerinden görüntüler aktarılıyor.

Sağlık ve itfaiye ekiplerinin de hazır bekletildiği tören alanında, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın posterleri ile dev Türk bayrağı asıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ankara’dan özel uçakla saat 20.00’de buraya gelerek konuşma yapması bekleniyor. 

15 Temmuz Hain darbe girişimi sırasında hasar gören araçların da tören alanına getirildiği görüldü. 

 

Bir cevap yazın

Telif Hakkı © 2019 | iptvsatinal4k.com. Tüm Haklar Saklıdır.