Biz Iptv4k

7+ al Benzersiz Düzenler

Ömer Çelik'ten önemli açıklamalar

Efsane Iptv Satın Al | Kesintisiz Iptv Server > iptv satın alma > Ömer Çelik'ten önemli açıklamalar
11Tem, 2019
0

Ömer Çelik'ten önemli açıklamalar

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulundu.
Ömer Çelik'ten önemli açıklamalar

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MYK toplantısı sonrası basına açıklamalarda bulundu.

Çelik’in açıklamalarından satırbaşları şöyle:

Ülkemize karşı terör enstrümanının bir saldırı unsuru olarak kullanıldığını görüyoruz. Terörle mücadelede kararlılığımız sürüyor.

Srebrenitsa modern dünyanın bir utancıdır. Büyük bir insani dramdır. umarız ders alınır ama her seferinde böyle söylüyoruz. Kimse kolunu kıpırdatmıyor.

“15 TEMMUZ’DA YAKLAŞIK 1500 ETKİNLİK DÜZENLENECEK”

15 Temmuz büyük bir üzüntü ve kederi, belki hiçbir zaman dinmeyecek acıyı anıyoruz. Aynı zamanda bu darbe ve işgal girişiminden kurtarmış olmanın coşkusu sözkonusudur. Sayın Cumhurbaşkanımızın katılacağı etkinliklerle ilgili bilgi vereceğim. 450’den fazlası yurtdışında olmak üzere toplam 1500 civarında etkinlik faaliyete geçecek. İletişim Başkanlığı etkinlik haritası oluşturdu. Dünyaya bunu anlatabilmek için farklı dillerden videolar hazırlandı. Yabancı ülkelerdeki gençlere de demokratik bilinç konusunda bilgi vermek için çeşitli hazırlıklar var. Network belgeseli dünyanın önemli şehirlerde yayına girmiş durumdadır. Sayın Cumhurbaşkanımız 15 Temmuz günü saat 13.00’de Millet Camii’nde hatm-i şerife katılacaklar. Daha sonra TBMM’de özel oturum söz konusu. 16.00’da Ankara Emniyet binasının açılış töreni vardır. Akşam büyük bir program var. Saat 20.00’de Atatürk Havalimanı’nda anma programı gerçekleştirecek. Sayın Cumhurbaşkanımız bu programa da katılacaklar.

15 Temmuz’da milletimiz topyekün direnerek demokrasimizin milli kimliğimizin bir parçası olduğunu tüm dünyaya göstermiş oldu.

“MÜCADELEMİZİN BAŞARISINI GÖSTEREN BİR HAREKAT OLUYOR”

MKYK toplantımızı gerçekleştiriyoruz. MKYK toplantımızda iç ve dış gelişmeler ele alınıyor. Ekonomik ve sosyal hadiselerle ilgili sunum yapılıyor. Bunun dışında çeşitli konularda arkadaşlarımız sunumların dışında görüşlerini gerçekleştiriyorlar. Sayın Cumhurbaşkanımız kapsamlı bir konuşmayla MKYK’ya hitap etti. Konuşmamın başında terörle mücadelemizden bahsetmiştim. 27 Mayıs’tan bu tarafa terör örgütü lojistik üs olarak kullandığı Hakurk Vadisi’ne yoğun bir harekat sergileniyor. Yaptığımız mücadelenin haklılığını gösteren başarılı bir harekat gerçekleştiriliyor. Harekata katılan bütün askerlerimize, güvenlik güçlerimize selamlarımızı gönderiyoruz. Allah onları muhafaza ve muvaffak eylesin diyoruz. PKK’nın orada sözde siyasi çalışmalarla kendini gösterme gayretleri var, bu da yakından takip ediliyor. Bu konuyla ilgili olarak Irak makamlarıyla karşılıklı anlayış ve eşgüdüm içerisinde Türkiye ve Irak’ın güvenliğini ortak çalışmayla devam edecek.

27 Mayıs’tan bu tarafa terör örgütüne karşı Hakurk bölgesinde yoğun bir harekat sürüyor. Harekat başarılı bir şekilde devam ediyor.

S-400 KONUSU

S-400 Türkiye’nin milli güvenliğiyle ilgili bir ihtiyaçtır.

S-400 konusunda ABD ile olumlu noktaya ulaşmak isteriz ama bu noktaya şu ana kadar gelmiş değiliz.

Gönül isterdi ki müttefiklerimiz bir NATO üyesi olan Türkiye’nin ihtiyacını karşılamak için daha etkili olabilselerdi, ancak Türkiye kararını vermiştir.

S-400 konusunda CHP’den milli bir duruş göremiyoruz. ABD’nin tezlerini izah etmeye çalışıyorlar. 

AKDENİZ’DEKİ GERİLİM

Darbe girişiminde bulunan FETÖ’cü teröristlerin iadesi konusunda Miçotakis’in daha çok çaba göstereceğine inanıyoruz.

Rum tarafını hukuksuz şekilde AB’ye aldılar. Rum tarafı sözünü tutmamakla meşhur. Tek taraflı eyleme karşı hakkımızı korumak için faaliyet yürütüyoruz.

Garantör ülkeler dışındaki ülkelerin konuşma hakları yok. AB’nin de diğer ülkelerin de tehdit dili kullanmasının hiçbir faydası yok.

SORU CEVAP

Bir çalışma yapılıyor. Cumhurbaşkanımız, ‘çalışmayı görelim’ diyor. Sistemden geri dönüş anlamına gelmiyor bu. Sistemden geri dönüş yok.

Çalışma sonrası bir çıktı ortaya çıkacak. Sayın Cumhurbaşkanımız, bu çıktılardan sonra MHP lideri Bahçeli ile görüşecek.

(Binali Yıldırım’ın Cumhurbaşkanı Yardımcılığına getirileceği iddiası) Kimin hükümette ne görev alacağı sayın Cumhurbaşkanı’nın takdiridir. Bizim bu konuda söyleyecek bir şeyimiz yok.

Ayrıntılar geliyor…

Bir cevap yazın

Telif Hakkı © 2019 | iptvsatinal4k.com. Tüm Haklar Saklıdır.